Městská policie Kladno - oficiální web


Vyhledávání

Vyhledávání

Nacházíte se zde: Titulní stránka

 
 

O kuriózní případy není někdy nouze

27. června 2018
 

 
 

Hned tři kuriózní případy řešili strážníci Městské policie Kladno.

První se stal u obchodního centra Oáza. Řidič taxi oznámil na tísňovou linku strážníků, že ho okradl muž, kterého vezl. Když přivezl svého zákazníka na místo určení, ten odmítl za službu zaplatit a z vozidla utekl. Řidič se rozjel za ním a snažil se muže zastavit. Ten však zmizel. Díky kamerovému dohlížecímu systému se podařilo strážníkům, schovaného pasažéra najít. Ukryl se za obchodním centrem. Taxikář přiznal, že při pronásledování muže použil svou plynovou pistoli a po muži vystřelil. Na výzvu hlídky zbraň vybil a položil na zem. Nikomu se naštěstí nic nestalo. Na místo strážníci přivolali policii, která si celý případ převzala k dalšímu šetření.

V úterý večer oznámila na tísňovou linku Městské policie Kladno žena, že před domem v ulici Uhnošťská se vysvlékl nějaký muž a na chodníku napodobuje pohlavní styk. Na místo ihned vyjela hlídka strážníků. Při příjezdu strážníci zahlédli muže, který leží na  chodníku kalhoty i spodní prádlo má stažené ke kolenům a napodobuje pohlavní styk. Jakmile spatřil hlídku, ihned vstal, oblékl a snažil se z místa odejít. V tom mu hlídka zabránila. Muži byla přiložena pouta. Celý případ si převzali přivolaní policisté.

Ve středu dopoledne oznámil občan, že je v ulici Práce v poli odstaveno vozidlo odtahové služby. Oznámení přijal asistent prevence kriminality a na místo ihned přivolal hlídku strážníků. Ti zjistili, že se jedná o žluté vozidlo značky Mercedes, které má otevřené dveře a stažená okna. Na telefonním čísle napsaném na vozidle, se hlídka dozvěděla, že majitel auto prodal. Podle lustrace registrační značky se podařilo zjistit nového majitele vozu. Na adrese bydliště hlídce otevřela tchýně majitele a sdělila, že je vlastník na dovolené mimo republiku. Podle sdělení příbuzné mělo být vozidlo zaparkováno na pozemku firmy v ulici Oldřichova. Na místě hlídka zjistila, že neznámý pachatel vysadil celá vrata a s vozidlem odjel. To pak zaparkoval do pole. Celou záležitost strážníci předali k dořešení Policii České republiky.

Odcizená odtahovka

 
Zodpovídá:
Milan Krupka, DiS.
Vytvořeno / změněno:
28.6.2018 / 27.6.2018
Hlasujte
Líbí 55%
Nelíbí 45%
Sdílejte
FacebookTwitterE-mail

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


Kontakt

MĚSTSKÁ POLICIE KLADNO
Magistrát města Kladna
272 52 Kladno
Zobrazit v mapě
Tel: +420 312 245 555
       +420 312 248 054
E-mail: mestska.policie@mestokladno.cz
E-mail podatelna: posta@mestokladno.cz
Úřední hodiny:
Pondělí: 8:00 - 18:00
Středa: 8:00 - 18:00
Čtvrtek: 8:00 - 15:00
156 - NEPŘETRŽITÁ SLUŽBA

Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design  | redakční systém