Městská policie Kladno - oficiální web


Vyhledávání

Vyhledávání

Nacházíte se zde: Titulní stránka

 
 

I v době prázdnin mají strážníci plné ruce práce

25. červenec 2018
 

 
 

V úterý odpoledne přijal operátor tísňové linky strážníků oznámení, že na lesní cestě k přítoku  rybníku Bažantnice vidí skupinu osob, která se snaží probrat mladíka, který leží na zemi. Na místo vyjela hlídka strážníků. Ti zjistili, že je mladík pod vlivem alkoholu a nereaguje na žádné podněty. Proto strážníci ihned přivolali lékařskou pomoc. Ještě než přijela sanita, podařilo se hlídce mladíka probrat. Ten začal být agresivní a snažil se hlídce vymanit. Vzhledem k jeho stavu se mu to nedařilo a hrozilo, že si způsobí ještě nějaké zranění. Proto byla mladému muži hlídkou nasazena pouta. Sanitou byl pak převezen k lékařskému ošetření. Lékař konstatoval, že muž užil jak alkohol, nadýchal 3,07‰ alkoholu v dechu, tak i jinou neznámou návykovou látku.

O chvíli později se rozezněl telefon tísňové linky Městské policie Kladno znovu. Tentokrát lidé oznamovali, že na křižovatce ulic Pražská a Unhošťská se z nákladního auta vysypalo větší množství betonu, který omezuje provoz na silnici. O vzniklé situaci byla informována Policie České republiky a na místo vyjeli strážníci. Ti podle rozsypaného betonu dojeli až k budoucímu objektu stavebnin u Velkého Přítočna. Strážníci kontaktovali stavbyvedoucího, který sdělil, že řidič nákladního auta odjel, ale že se na místo vrátí. Na řidiče si pak počkala hlídka Policie České republiky, která si případ od strážníků převzala.

Krátce po osmé hodině večerní oznámil občan, že viděl před vrátnicí bývalé huti Poldi vozidlo, do kterého neznámé osoby nosily hutní materiál. Na místo vyjela hlídka strážníků, ale vozidlo již u vrátnice nestálo. U nedaleké ubytovny pak hlídka našla vozidlo odpovídající popisu. Uvnitř vozidla byly naloženy traverzy a jiný železný šrot. Další hlídka pak v objektu Poldi zjistila dva muže, kteří vezli na káře kovový odpad. Na dotaz, jak se do objektu dostali, uvedli, že dírou v plotě. Oba se pak přiznali ke krádeži kovového šrotu. Ukázalo se, že oba pracanti nashromáždili šest set čtyřicet osm kilogramů železa a jeden z dvojice je také v hledáčku Policie České republiky, kterou strážníci na místo také přivolali.

Prázdniny

 
Zodpovídá:
Milan Krupka, DiS.
Vytvořeno / změněno:
7.8.2018 / 25.7.2018
Hlasujte
Líbí 50%
Nelíbí 50%
Sdílejte
FacebookTwitterE-mail

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


Kontakt

MĚSTSKÁ POLICIE KLADNO
Magistrát města Kladna
272 52 Kladno
Zobrazit v mapě
Tel: +420 312 245 555
       +420 312 248 054
E-mail: mestska.policie@mestokladno.cz
E-mail podatelna: posta@mestokladno.cz
Úřední hodiny:
Pondělí: 8:00 - 18:00
Středa: 8:00 - 18:00
Čtvrtek: 8:00 - 15:00
156 - NEPŘETRŽITÁ SLUŽBA

Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design  | redakční systém