Městská policie Kladno - oficiální web


Vyhledávání

Vyhledávání

Nacházíte se zde: Titulní stránka

 
 

Víkend velkých pokut za nedodržování pořádku na Kladně

27. srpen 2018
 

 
 

V podvečerních hodinách přijal strážník operačního střediska Městské policie Kladno oznámení o odpadu a nečistotě v ulici Holandská u Bajkalu. Na místo byla ihned vyslána hlídka, která zjistila, že se jedná o založení černé skládky v podobě rozebraného nábytku, sedačky, sušáku na prádlo a několik pytlů s domovním odpadem. V rámci místního šetření byl zjištěn původce odpadu, jednalo se o ženu bytem nedaleko od místa přestupku.  Žena se ke svému jednání doznala a byla strážníky řešena pokutou v příkazním řízení v maximální výši deset tisíc korun. Hlídka ženu následně vyzvala, aby ve stanoveném čase a na vlastní náklady skládku odstranila. K celé události přihlížela členka kontrolní komise společenství domů a pracovník ostrahy.

Zanedlouho na to, přijali strážnici další oznámení o porušení vyhlášky města Kladna č. 11/10/01 o čistotě a pořádku ve městě. Hlídka zjistila, že se jedná o to samé místo, kde byl po odklizení složen jiný odpad dalšími nájemníky. Celá událost byla řešena opět příkazním řízením a to v maximální výši deset tisíc korun.

Hlídky Městské policie Kladno apelují na odvoz odpadu do sběrného dvora, který je pro Kladeňáky zdarma. Hlídky strážníků s příchodem školního roku ještě více zpřísní kontroly a postih porušení a nedodržování pořádku v Kladně.

Odpad

 
Zodpovídá:
Milan Krupka, DiS.
Vytvořeno / změněno:
6.9.2018 / 27.8.2018
Hlasujte
Líbí 56%
Nelíbí 44%
Sdílejte
FacebookTwitterE-mail

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


Kontakt

MĚSTSKÁ POLICIE KLADNO
Magistrát města Kladna
272 52 Kladno
Zobrazit v mapě
Tel: +420 312 245 555
       +420 312 248 054
E-mail: mestska.policie@mestokladno.cz
E-mail podatelna: posta@mestokladno.cz
Úřední hodiny:
Pondělí: 8:00 - 18:00
Středa: 8:00 - 18:00
Čtvrtek: 8:00 - 15:00
156 - NEPŘETRŽITÁ SLUŽBA

Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design  | redakční systém