Městská policie Kladno - oficiální web


Vyhledávání

Vyhledávání

Nacházíte se zde: Titulní stránka

 
 

Rušný víkend kladenských strážníků

21. leden 2019
 

 
 

V pátek odpoledne přijal operátor tísňové linky kladenských strážníků oznámení o vzájemném napadení dvou osob. Do ulice Wolkerova ihned vyjela hlídka. Na místě zjistila zraněného muže, který si stěžoval na to, že nevidí na jedno oko. Podle sdělení postiženého, mu uštědřil několik ran pěstí jeho spolubydlící, který z místa utekl. Strážníci na místo ihned přivolali lékařskou pomoc. Lékař rozhodl o převozu muže na ošetření do nemocnice. Útočníka pak hlídka zadržela o kus dál. Ten se strážníky nechtěl komunikovat a svou agresi obrátil proti nim. Jednoho ze strážníků se mu podařilo zasáhnout pěstí do hrudníku. Proti útočníkovi byly použity donucovací prostředky a byla mu nasazena pouta a následně byl hlídkou převezen na služebnu Policie České republiky k dalšímu šetření. Dechová zkouška prokázala 2,16‰ alkoholu v dechu.  

V sobotu odpoledne požádal pracovník dispečinku rychlé záchranné služby strážníky o asistenci při převozu zraněného muže k ošetření do nemocnice. Muž byl na procházce se svým psem v lese u Švermova, kde upadl a způsobil si zranění v obličeji. Záchranáře ale jeho pes nechtěl nechat zraněného ošetřit. Strážníci na místě psa odchytli a předali příbuzným. Vzhledem k tomu, že zraněný byl pod vlivem alkoholu, požádali zdravotníci strážníky o asistenci při převozu a následně také při ošetření muže v nemocnici. Ten se totiž stále pokoušel vstávat z lehátka a snažil se odejít. Díky spolupráci strážníků a lékaře se podařilo muže ošetřit.

Volně pobíhající pes způsobil v sobotu večer dopravní nehodu v ulici Sportovců. Tu bohužel nepřežil. Projíždějící řidič nestihl včas zastavit a psa srazil. Zůstal pak stát na místě a čekal na příjezd policie. Na žádost policistů na místo nehody vyjeli také strážníci. Sražené zvíře převezli do kafilérie. Během šetření celé události oznámila na tísňovou linku strážníků žena, že jí během večera utekl pes. Podle popisu a fotodokumentace odpovídal sraženému zvířeti. Strážníci ženu seznámili s celou situací a kontakt na ní předali vyšetřujícímu policistovi.

Rušný víkend

 
Zodpovídá:
Milan Krupka, DiS.
Vytvořeno / změněno:
21.1.2019 / 21.1.2019
Hlasujte
Líbí 56%
Nelíbí 44%
Sdílejte
FacebookTwitterE-mail

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


Kontakt

MĚSTSKÁ POLICIE KLADNO
Magistrát města Kladna
272 52 Kladno
Zobrazit v mapě
Tel: +420 312 245 555
       +420 312 248 054
E-mail: mp.info@mestokladno.cz
E-mail podatelna: posta@mestokladno.cz
Úřední hodiny:
Pondělí: 8:00 - 18:00
Středa: 8:00 - 18:00
Čtvrtek: 8:00 - 15:00
156 - NEPŘETRŽITÁ SLUŽBA

Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design  | redakční systém