Městská policie Kladno - oficiální web


Vyhledávání

Vyhledávání

Nacházíte se zde: Titulní stránka

 
 

Nehodlám chodit tři kilometry daleko

11. únor 2019
 

 
 

V sobotu odpoledne oznámili občané ulice Nad Vápenkami, že špatně zaparkované vozidlo znemožnilo průjezd jednosměrnou ulicí. Na místo přijela hlídka strážníků a zjistila, že řidič své vozidlo odstavil doprostřed ulice. Když muž zjistil, že je na místě hlídka, přišel ke svému vozidlu a chtěl odjet se slovy: „ Nehodlám chodit domů tři kilometry daleko.“ Se spácháním přestupku nesouhlasil. Jeho jednání proto hlídka předala k dořešení správnímu orgánu.

V sobotu večer dostal jednapadesátiletý muž chuť na čokoládu. To by nebylo nic divného, kdyby si jí koupil a zaplatil. Bohužel ale cukrovinku ukryl pod bundu a prošel pokladnami bez zaplacení. Toho si všimla ostraha obchodního domu a muže zadržela. Když přijela hlídka strážníků na místo, zjistila, že si muž chtěl odnést devět čokolád v celkové hodnotě jeden tisíc jedno sto šedesát jedna korun.  Čokolády putovaly zpět k prodejci a strážníci nenechavci vyměřili v příkazním řízení pokutu ve výši deseti tisíc korun.

V neděli ráno oznámil řidič autobusu na tísňovou linku strážníků dopravní nehodu v ulici Průmyslová. Hlídka, která přijela na místo, zjistila osobní automobil, „zaparkovaný“ ve strouze. V místě nehody byla silně namrzlá vozovka a řidič motorového vozidla dostal smyk a nedobrovolně tak opustil silnici. Celá nehoda se naštěstí obešla bez zranění a větších škod. Řidič si ještě před příjezdem hlídky přivolal odtahovou službu. Ta ho z příkopu vyprostila. Po konzultaci s Policií České republiky řidič z místa odjel. Strážníci pak zajistili ošetření kluzké vozovky.

Čokoláda

 
Zodpovídá:
Milan Krupka, DiS.
Vytvořeno / změněno:
15.2.2019 / 11.2.2019
Hlasujte
Líbí 100%
Nelíbí 0%
Sdílejte
FacebookTwitterE-mail

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


Kontakt

MĚSTSKÁ POLICIE KLADNO
Magistrát města Kladna
272 52 Kladno
Zobrazit v mapě
Tel: +420 312 245 555
       +420 312 248 054
E-mail: mp.info@mestokladno.cz
E-mail podatelna: posta@mestokladno.cz
Úřední hodiny:
Pondělí: 8:00 - 18:00
Středa: 8:00 - 18:00
Čtvrtek: 8:00 - 15:00
156 - NEPŘETRŽITÁ SLUŽBA

Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design  | redakční systém