Městská policie Kladno - oficiální web


Vyhledávání

Vyhledávání

Nacházíte se zde: Titulní stránka

 
 

Své neshody řešili fyzickým napadením

13. květen 2019
 

 
 

První případ řešení problémů fyzickým napadením řešili strážníci Městské policie Kladno v pátek odpoledne. Operátor tísňové linky strážníků přijal oznámení o fyzickém napadení a zdemolování bytu. Hlídka ihned vyjela na místo. Hned po příjezdu strážníky informovali občané bytu, že v šestém patře domu muž demoluje zařízení bytu a vyhrožuje ženě, která v bytě žije společně se čtyřmi malými dětmi. Hlídka před bytem zastavila třicetiletého muže, který měl poraněnou ruku. Na dotaz, co se stalo, řekl, že v bytě poškodil nábytek a ženě vyhrožoval fyzickým napadením a tím, že jí zastřelí. Žena odmítla nabídnuté lékařské ošetření. Celý případ si převzali k dalšímu šetření přivolaní policisté.

Druhý případ fyzického řešení sousedských problémů se odehrál o několik minut později na druhé straně města. Žena oznámila strážníkům, že byla fyzicky napadena jenom proto, že se posadila s kamarádkou na lavičku u sousedního domu. Jedné z nájemnic domu se toto nelíbilo a ženy chtěla z místa vyhodit. Na to zareagovaly ženy nadávkami a hádkou, která vyvrcholila napadením. Strážníci na místě všem zúčastněným nabídli přivolání lékařské pomoci, což všechny ženy odmítly. Celý zbytečný konflikt skončil vzájemnou omluvou.

V sobotu odpoledne řešili kladenští strážníci případ s nečekaným koncem. Operátor tísňové linky strážníků přijal oznámení od pracovníka ostrahy jednoho z obchodních domů, že posádka sanity se snaží ošetřit zraněnou ženu bez domova, která lékařské ošetření odmítá. Na místo vyjela hlídka strážníků. Po příjezdu hlídky se žena nechala ošetřit a lékař rozhodl, že není důvod k hospitalizaci. Strážníci poté z předložených dokladů oznamovatele události zjistili, že je tento osobou hledanou Policií České republiky. Muž byl vyzván, aby setrval na místě a strážníci přivolali hlídku policie. Ta si pak pracovníka ochranky převzala k dalšímu opatření.


Neshody

 
Zodpovídá:
Milan Krupka, DiS.
Vytvořeno / změněno:
17.5.2019 / 13.5.2019
Hlasujte
Líbí 56%
Nelíbí 44%
Sdílejte
FacebookTwitterE-mail

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


Kontakt

MĚSTSKÁ POLICIE KLADNO
Magistrát města Kladna
272 52 Kladno
Zobrazit v mapě
Tel: +420 312 245 555
       +420 312 248 054
E-mail: mp.info@mestokladno.cz
E-mail podatelna: posta@mestokladno.cz
Úřední hodiny:
Pondělí: 8:00 - 18:00
Středa: 8:00 - 18:00
Čtvrtek: 8:00 - 15:00
156 - NEPŘETRŽITÁ SLUŽBA

Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design  | redakční systém