Městská policie Kladno - oficiální web


Vyhledávání

Vyhledávání

Nacházíte se zde: Titulní stránka

 
 

Seniorský víceboj v Sítenském údolí zná své vítěze

26. červen 2019
 

 
 

Během teplého a slunečného středečního dopoledne proběhl v Sítenském údolí „Seniorský víceboj.“ Soutěž je vyvrcholením besed, které pořádají strážníci Městské policie Kladno každý poslední čtvrtek v měsíci, v budově městské policie. V horkém dopoledni své dovednosti, jak fyzické, tak také vědomostní, poměřilo čtrnáct účastníků. Převahu měly ženy. Muži se zúčastnili pouze dva. Pro soutěžící bylo připraveno devět stanovišť. Senioři si mohli vyzkoušet střelbu z paintballové pistole, slalom s tenisovou pálkou a míčkem, hod na lahve nebo se trefit pomocí míčku a hokejky do brány. Svá stanoviště si přichystali také policisté a pracovníci Českého červeného kříže. Závodníky potrápil dopravní test a poté na ně čekal zraněný s popáleninami druhého stupně a rozbitou hlavou. Všichni soutěžící si vedli velice dobře. Než strážníci vyhodnotili celou soutěž a napsali diplomy, všichni zúčastnění si opekli buřty. Pak už bylo na řadě vyhlášení vítězů. První příčku obsadila paní Anna Svitáková, druhé místo patřilo paní Haně Wolfové a třetí příčku obsadil pan Rudolf Wolf.

Po předání cen, diplomů, medailí a poháru, obdržely všechny přítomné dámy ještě z rukou ředitele Městské policie Kladno malou kytičku.

Závěrečného slova se ujala paní Pavla Zajícová, která strážníkům za jejich práci poděkovala:“ Chtěla bych jménem nás všech strážníkům poděkovat za velice hezky připravenou a zorganizovanou soutěž. Celé dopoledne bylo příjemné a zábavné. I vaše besedy a další program jsou pro nás přínosem. Často se dozvídáme zajímavé a hlavně důležité věci. Bez obav se můžeme ptát na vše, co nás zajímá nebo trápí. Dostaneme vždy odpověď.“


Seniorský víceboj

 
Zodpovídá:
Milan Krupka, DiS.
Vytvořeno / změněno:
27.6.2019 / 26.6.2019
Hlasujte
Líbí 63%
Nelíbí 37%
Sdílejte
FacebookTwitterE-mail

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


Kontakt

MĚSTSKÁ POLICIE KLADNO
Magistrát města Kladna
272 52 Kladno
Zobrazit v mapě
Tel: +420 312 245 555
       +420 312 248 054
E-mail: mp.info@mestokladno.cz
E-mail podatelna: posta@mestokladno.cz
Úřední hodiny:
Pondělí: 8:00 - 18:00
Středa: 8:00 - 18:00
Čtvrtek: 8:00 - 15:00
156 - NEPŘETRŽITÁ SLUŽBA

Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design  | redakční systém