Městská policie Kladno - oficiální web


Vyhledávání

Vyhledávání

Nacházíte se zde: Titulní stránka

 
 

Strážníky zaměstnali opilci

12. srpen 2019
 

 
 

Během sobotního večera a noci řešili strážníci Městské policie Kladno několik opilců, kteří znepříjemňovali život svému okolí svým nevhodným a často agresivním chováním.

Obyvatelka jednoho z domů v ulici Ostravská oznámila na tísňovou linku strážníků, že je v domě neznámý muž, který se snaží dostat do protějšího bytu. Muže vůbec nezná, v domě nebydlí. Po příjezdu hlídky na místo strážníci zjistili, že muž se do domu dostal tak, že prokopl výplň vchodových dveří. Po marném pokusu dostat se do bytu, na schodech usnul. Tady ho pak našli strážníci. Když spáče hlídka vzbudila a vyzvala k prokázání totožnosti, začal být agresivní a vulgární. Doklady nepředložil a snažil se z domu odejít. Při tom strkal do zasahující hlídky. Na výzvu, aby zůstal na místě a hlídku přestal napadat, nereagoval. Proto byly proti muži použity donucovací prostředky. Kvůli vzniklé škodě na majetku byla na místo přivolána hlídka Policie České republiky, která si nezvaného hosta převzala k dalšímu šetření.

O několik málo minut později přijal operátor linky 156 oznámení o skupině osob, která v ulici Italská napadá muže. Když přijížděla hlídka na místo, uviděla jednoho z přítomných výtržníků, jak se dal na útěk. Muž byl druhou hlídkou zastaven v ulici Švýcarská a převeden zpět na místo konfliktu. Zde se nacházely dvě dívky a jeden muž. Podle svědků celé události mladík obtěžoval přítomné ženy, to se nelíbilo muži, který je doprovázel, a došlo ke vzájemné fyzické konfrontaci. Při tom došlo ke zranění dvou osob. Muž cizí státní příslušnosti, který celý incident vyvolal, pokousal jednu z žen, tu odvezla sanita k ošetření do kladenské nemocnice. V nemocnici na ošetření skončil také útočník. Toho převezla za asistence strážníků, hlídka Policie České republiky. Po ošetření putoval do cely předběžného zadržení.


Opilci

 
Zodpovídá:
Milan Krupka, DiS.
Vytvořeno / změněno:
23.8.2019 / 12.8.2019
Hlasujte
Líbí 50%
Nelíbí 50%
Sdílejte
FacebookTwitterE-mail

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


Kontakt

MĚSTSKÁ POLICIE KLADNO
Magistrát města Kladna
272 52 Kladno
Zobrazit v mapě
Tel: +420 312 245 555
       +420 312 248 054
E-mail: mp.info@mestokladno.cz
E-mail podatelna: posta@mestokladno.cz
Úřední hodiny:
Pondělí: 8:00 - 18:00
Středa: 8:00 - 18:00
Čtvrtek: 8:00 - 15:00
156 - NEPŘETRŽITÁ SLUŽBA

Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design  | redakční systém