Městská policie Kladno - oficiální web


Vyhledávání

Vyhledávání

Nacházíte se zde: Titulní stránka

 
 

Poslední prázdninový víkend a začátek školního roku

2. září 2019
 

 
 

Poslední prázdninový víkend byl pro strážníky Městské policie Kladno velmi rušný. Hlídky vyjížděly k několika případům rušení nočního klidu. Tento způsob porušování veřejného pořádku byl oznamován občany v nočních hodinách z celého území města Kladna na linku 156. Například bylo oznámeno rušení nočního klidu v ulici Ininova. Jednalo se o skupinku osob, která hlasitě křičí, když hlídka dorazila na místo, osoby nebyly zjištěny. Ozývání hlasité hudby bylo hlášeno v ulici Vrapická. Hlasitě hovořící osoby se zase vyskytovaly v ulici Vašíčkova. Strážnici nejen tato, ale všechna hlášená místa prověřili a monitorovali.

 V sobotu večer Policie České republiky požádala o součinnost při prověřování oznámení osoby, která chce skočit z modrého mostu ve směru na Švermov. Strážníci monitorují Městským kamerovým dohlížecím systémem i Sítenský most.  Hlídky prověřili most v ulici ČSA, dále viadukt v ulici Slánská a most v ulici Průmyslová, v neposlední řadě také viadukty ve směru na Dříň.

Zanedlouho bylo hlídkám sděleno, že operátorka tísňové linky Policie České republiky muži skok rozmluvila a ten z mostu odešel ve směru do ulice Divadelní. Chvíli poté zaznamenali operátoři Městského kamerového dohlížecího systému muže na Sítenském mostě, který kouří cigaretu, sedí na betonovém pilíři za zábradlím, nohy má spuštěné do údolí. Hlídky na místě zjistily, že se nejedná dle popisu o stejného muže. Po oslovení muž s hlídkou spolupracoval a dobrovolně přelezl na bezpečné místo a v klidu vyčkal do příjezdu Policie České republiky, která si celou záležitost převzala k dalšímu

dořešení.

 Konec léta se  spojuje se začátkem školního roku. Ten je vždy rizikovým obdobím pro děti všeho věku. Školáky po prázdninách čeká mnoho nových zážitků, ale také nebezpečné nástrahy silničního provozu po cestě do školy. Strážníci a strážnice zajišťovali na jedenácti přechodech na území města Kladna bezpečný pohyb školáků.


Školní rok

 
Zodpovídá:
Milan Krupka, DiS.
Vytvořeno / změněno:
9.9.2019 / 2.9.2019
Hlasujte
Líbí 50%
Nelíbí 50%
Sdílejte
FacebookTwitterE-mail

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


Kontakt

MĚSTSKÁ POLICIE KLADNO
Magistrát města Kladna
272 52 Kladno
Zobrazit v mapě
Tel: +420 312 245 555
       +420 312 248 054
E-mail: mp.info@mestokladno.cz
E-mail podatelna: posta@mestokladno.cz
Úřední hodiny:
Pondělí: 8:00 - 18:00
Středa: 8:00 - 18:00
Čtvrtek: 8:00 - 15:00
156 - NEPŘETRŽITÁ SLUŽBA

Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design  | redakční systém