Městská policie Kladno - oficiální web


Vyhledávání

Vyhledávání

Nacházíte se zde: Titulní stránka

 
 

Víkend byl ve znamení alkoholu a rušení nočního klidu

1. červen 2020
 

 
 

Díky znovuotevření restaurací a ukončení nouzového stavu řešili strážníci Městské policie Kladno během víkendu několik oznámení na rušení nočního klidu a porušování nařízení o otevírací době restaurací. Ty mohou být otevřeny do 23:00 hodin.

V sobotu, krátce po půlnoci, přijal operátor tísňové linky strážníků oznámení hned od několika obyvatel třídy T. G. Masaryka, že jeden z barů má stále otevřeno a návštěvníci ruší svým hlasitým chováním noční klid. Operátor městského dohlížecího kamerového systému zaznamenal, že do zmíněného baru po půlnoci proudí skupiny lidí. Hlídka na místě zjistila, že má provozovatelka baru skutečně otevřeno a bar plný návštěvníků. Strážníky se snažila přesvědčit, že jsou v podniku pouze zaměstnanci a uklízí. Když byla hlídkou seznámena s tím, že je vše zaznamenáno na kamerách a její přestupek bude předán k dořešení správnímu orgánu, během chvilky všichni návštěvníci bar opustili. Skupiny vytrvalých hostů pak postávaly v blízkosti restaurace a čekaly, až hlídky strážníků místo opustí. Protože strážníci na místě zůstali, po nějaké době to hosté vzdali a z místa odešli. Na kamerovém záznamu pak bylo vidět, že to samé učinila také provozovatelka restaurace. Strážníci z místa odjeli až poté, co majitelka podnik uzamkla a odešla.

O hodinu později vyjížděla hlídka na pěší zónu v centru města znovu. Tentokrát oznámila žena, že je před jedním z podniků zraněný muž. Strážníci na místě zjistili mladíka, který měl škrábance na rukou a rozbitý nos. Zraněný uvedl, že ho napadl jiný mladík, to potvrdili i přítomní svědci. Strážníci útočníka, který byl také na místě, předali do rukou přivolané policie. Zraněný mladík lékařské ošetření odmítl.


 
Zodpovídá:
Milan Krupka, DiS.
Vytvořeno / změněno:
15.6.2020 / 1.6.2020
Hlasujte
Líbí 38%
Nelíbí 62%
Sdílejte
FacebookTwitterE-mail

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


Kontakt

MĚSTSKÁ POLICIE KLADNO
Magistrát města Kladna
272 52 Kladno
Zobrazit v mapě
Tel: +420 312 245 555
       +420 312 248 054
E-mail: mp.info@mestokladno.cz
E-mail podatelna: posta@mestokladno.cz
Úřední hodiny:
Pondělí: 8:00 - 18:00
Středa: 8:00 - 18:00
Čtvrtek: 8:00 - 15:00
156 - NEPŘETRŽITÁ SLUŽBA

Informace v patě

Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.

web & design  | redakční systém